#

Contact

Indien u meer informatie wenst kunt u contact opnemen via het contactformulier. Wij zullen hier zo spoedig mogelijk op reageren. Wenst u contact met een van de projectleiders van een van de drie scholen, dan kunt u hen op de volgende manier bereiken:

Greijdanus:
Allard Rozema
@ c.a.rozema@greijdanus.nl

Thorbecke SG VMBO-PrO en Thorbecke SG mavo:
Valery Geurtsen
@ v.geurtsen@ooz.nl

TalentStad Beroepscollege:
Arjan Hemmink
@ arhemmink@talentstad.nl

Voor vragen met betrekking tot bedrijven of cofinanciering:
Annemiek Brink
@ abrink@talentstad.nl

Coördinator Bedrijfsbureau & Techlab:
Kea Broeksema- Van der Vinne
@ bedrijfsbureau@techthis.nl
M 06 50 26 66 65

Coördinator PR & Communicatie:
Roline Kranenborg
@ communicatie@techthis.nl
M 06 53 46 82 50

Contactformulier

Heb je een vraag of wil je meer weten over TechThis? Neem dan contact met ons op via het contactformulier.

Een initiatief van: