#

Contact

Indien u meer informatie wenst kunt u contact opnemen via het contactformulier. Wij zullen hier zo spoedig mogelijk op reageren. Wenst u contact met een van de projectleiders van een van de drie scholen, dan kunt u hen op de volgende manier bereiken:

Greijdanus:
Allard Rozema
c.a.rozema@greijdanus.nl

Thorbecke SG VMBO-PrO en Thorbecke SG mavo:
Valery Geurtsen
v.geurtsen@ooz.nl

TalentStad Beroepscollege:
Arjan Hemmink
arhemmink@talentstad.nl

Voor vragen met betrekking tot bedrijven of cofinanciering:
Annemiek Brink
abrink@talentstad.nl

Voor vragen met betrekking tot financiën:
Roel Drost
r.drost@greijdanus.nl

Voor vragen met betrekking tot PR aangelegenheden of redactionele stukken:
Roline Kranenborg
rkranenborg@talentstad.nl

Contactformulier

Heb je een vraag of wil je meer weten over TechThis? Neem dan contact met ons op via het contactformulier.

Een initiatief van: